flag Судова влада України

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Медіавідкритість судів України

16 червня 2020, 17:13

    Медіавідкритість судів України

11.06.2020 відбувся вебінар «Медіавідкритість судів України»: результати всеукраїнського опитування працівників і працівниць судів України, 2019 рік».

Суддя-спікерка Господарського суду Київської області Третьякова О.О. взяла участь у даному заході, який було проведено за підтримки ГО «Вектор прав людини» та Представництва Фонду імені Фрідріха Еберта в Україні

Дослідження «Медіавідкритість судів України», присвячене вивченню зовнішніх і внутрішніх комунікацій судової влади. Завдяки відповідям представників(-ць) комунікаційних команд судів, які проаналізовано, існує можливість відслідкувати, які саме комунікаційні інструменти застосовують суди та чи відповідають вони сучасним комунікаційним потребам судової влади та суспільства. Також дане дослідження дає змогу зрозуміти, які з них варто вдосконалити, а які поширювати як успішні практики. Дослідження проводиться третій рік поспіль. Наразі воно є єдиним системним дослідженням комунікаційної діяльності судів, що дає можливість не лише окреслити стан справ поточного року, а й проаналізувати динаміку.

Дана публікація корисна, насамперед, для представників(-ць) судів, органів, установ судової влади, інших державних органів, парламенту та уряду України, професійної юридичної спільноти, медіа, громадського середовища, міжнародних організацій та дипломатичних місій та інших. Це видання сприятиме розумінню сучасного стану розвитку судових комунікацій, допоможе під час розробки спільних кроків з метою їх покращення, а також у процесі впровадження судової реформи та інших державних органів.