Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел
Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46
Статтею 4 Закону України „Про судовий збір” встановлені наступні розміри ставок судового збору за подання відповідних заяв або скарг до господарського:
(Пункт 2.12) – про затвердження плану санації до порушення провадження у справі про банкрутство – 1 розмір мінімальної заробітної плати.
(Пункт 2.13) – заяви про порушення справи про банкрутство – 5 розмір мінімальної заробітної плати.
(Пункт 2.14) – заяви кредиторів, які звертаються з грошовими вимогами до боржника після оголошення про порушення справи про банкрутство, а також після повідомлення про визнання боржника банкрутом – 1 розмір мінімальної заробітної плати.
(Пункт 2.15) – заяви про визнання правочинів (договорів) недійсними та спростування майнових дій боржника в межах провадження у справі про банкрутство – 1 розмір мінімальної заробітної плати.
(Пункт 2.16) – заяви про розірвання мирової угоди, укладеної у справі про банкрутство, або визнання її недійсною – 1 розмір мінімальної заробітної плати.
Реквізити для перерахування судового збору містяться на сайті Господарський суд Київської області в підрозділі «Судовий збір/розрахунок».
Крім цього зазначаємо, що відповідно до Наказу Міністерства економічного розвитку і торгівлі України № 746 від 02.07.12 року «Про визнання такими, що втратили чинність, деяких наказів «втратив чинність наказ Міністерства економіки України №77 від 11.04.2001року «Про затвердження Положення про порядок формування та ведення єдиної бази даних про підприємства щодо яких порушено провадження у справі про банкрутство».
Отже, оплата за внесення до єдиної бази даних інформації щодо кредитора та його грошових вимог у справі про банкрутство не здійснюється.